Батькам

Обережно ГРИП!.docx
Вакцинація від КОРУ.docx
Оголошен_зарахуван_до_1_класу.pdf
Прийом_до___1_класу.docx

Шановні батьки майбутніх першокласників!


З 02.05.2022 по 31.05.2022  здійснюється прийом документів до 1 класу  ЗНВК № 111 Запорізької міської ради Запорізької області.                    


Згідно з пунктами 4 та 5 Порядку,  до закладу освіти  подаються:                                        


1) заява про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини ;


2) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);


3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.


У зв’язку із запровадженням воєнного стану, та згідно з Порядком під час прийому документів на зарахування до 1 класу необхідно враховувати, що діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктом 1 пункту 4 розділу ІІ Порядку,зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.

625aaced75d6a442823662.pdf

Лист МОН від 16.04.2022 №1/4202-22 

Щодо зарахування до 1-го класу закладів ЗЗСО

Про організацію харчування учнів

        Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 28.10.2019 № 478 "Про організацію харчування учнів м. Запоріжжя"

             За рахунок бюджетних коштів здійснюється харчування учнів:       

Усі інші учні харчуються за власні кошти.

Профілактичні щеплення

    Шановні батьки, доводимо до вашого відому необхiднiсть дотримання вимог ст. 12 "Профiлактичнi щеплення" та ст. 15 "Запобiгання iнфекцiйним 3ахворюванням у дитячих закладах" Закону України "Про захист населення вiд iнфекцiйних хвороб" та ст.27 "Профiлактичнi щеплення" Закону України "Про забезпечення санiтарного та епiдемiчного благополуччя населення"


7_фактiв_про_вакцинацiю.docx

7 фактів про вакцинацію

Iмунiзацiя.docx

Імунізація

Профiлактичнi_щеплення.docx

Профілактичні щеплення

Щеплення.docx

Щеплення

ЯКI_ПРОПУЩЕНI_У_ДИТИНСТВI_ЩЕПЛЕННЯ_НЕОБХIДНО_НАДОЛУЖИТИ_У_ДОРОСЛОМУ_ВIЦI.docx

Пропущені щеплення

Поради батькам.docx

Особливості виховання культурно-гігієнічних навичок у дітей раннього та молодшого дошкільного віку

Психологічні поради батькам під час карантину.ppt

Психологічні поради для батьків під час карантину

Навчання дитини під час карантину Зайцева.ppt

Як організувати навання дитини під час карантину

Літо-1.pptx

Як провести літні канікули безпечно

Особливості адаптації учнів 5 класу Качула.ppt

Особливості адаптації учнів 5 класу

Проблеми адаптації першокласників до навчання в школі.ppt

Проблеми адаптації першокласників

Проблема неуспішності учнів та шляхи ії подалання Даниленко.ppt

Проблема неуспішності учнів та шляхи її подолання

    Повний перелік точок, де надають сервіс єМалятко доступний за цим посиланням:

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Mhoz7UizSBkNwKO5soOwUIbv_w3BOJGW&ll=49.49324217414839%2C33.35398925000003&z=7

Сервіс єМалятко

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 "Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини", рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади. 

    Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія.


Соціальна реклама

На підставі листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 08.02.2021 №15/3-07/192 щодо розміщення соціальної реклами, за даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей (David Wright/ COVID-19^expectation and Effects on children online, June 2020 ) в період карантину діти стали проводити на 80 % більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі.

На жаль, в Україні такі випадки також почастішали. Беручи до уваги вищевикладене, з метою поширення інформації, що має соціально значимий, некомерційний характер, а саме – захист дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та сексуальної експлуатації, розміщуємо соціальну рекламу на нашому сайті.

https://stop-sexting.in.ua


Обов'язки батьків щодо виховання дітей

Стаття 150 Сімейного Кодексу України. Обов'язки батьків по вихованню та розвитку дитини

1. Батьки зобов'язані виховувати дитину в дусі поваги до прав і свободи інших людей, любові до сім'ї та рідним, до свого народу, своєї Батьківщини.

2. Батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний і моральний розвиток.

3. Батьки зобов'язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.

4. Батьки зобов'язані поважати дитину.

5. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє батьків від обов'язку батьківського піклування щодо неї.

6. Забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї дитини.

7. Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.

Стаття 151 Сімейного Кодексу України. Права батьків щодо виховання дитини

1. Батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини.

2. Батьки мають право залучати до виховання дитини інших осіб, передавати її на виховання фізичним та юридичним особам.

3. Батьки мають право обирати форми та методи виховання, крім тих, які суперечать закону, моральним засадам суспільства.

Стаття 152 Сімейного Кодексу України. Забезпечення права дитини на належне батьківське виховання

1. Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю, встановленої законом.

2. Дитина має право противитися неналежному виконанню батьками своїх обов'язків щодо нього.

3. Дитина має право звернутися за захистом своїх прав та інтересів до органу опіки та піклування, інших органів державної влади, органи місцевого самоврядування та громадських організацій.

4. Дитина має право звернутися за захистом своїх прав та інтересів безпосередньо до суду, якщо вона досягла чотирнадцяти років.

Стаття 155 Сімейного Кодексу України. Здійснення батьківських прав та виконання батьківських обов'язків

1. Здійснення батьками своїх прав та виконання обов'язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності.

2. Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини.

3. Відмова батьків від дитини є неправомірною, суперечить моральним засадам суспільства.

4. Ухилення батьків від виконання батьківських обов'язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

Стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Невиконання батьками або замінюють їх особами обов'язків по вихованню дітей Ухилення батьків або їх замінюють від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим Кодексом, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або їх замінюють від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за яких передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або їх замінюють від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 150 Кримінального кодексу України. Експлуатація дітей.

Експлуатація дітей, які не досягли віку, з якого законодавством дозволяється працевлаштування, шляхом використання їх праці з метою отримання прибутку - карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років . Ті самі дії, вчинені щодо кількох дітей або якщо вони спричинили істотну шкоду для здоров'я, фізичного розвитку або освітнього рівня дитини, або пов'язані з використанням дитячої праці в шкідливому виробництві, - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стаття 166 Кримінального кодексу України. Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена ​​опіка чи піклування.

Злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена ​​опіка чи піклування, що спричинила тяжкі следств ий, -карається обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк .

Стаття 1178 Цивільного кодексу України. Відшкодування шкоди, завданої малолітньою особою.

1. Шкода, завдана малолітньою особою (яка не досягла чотирнадцяти років), відшкодовується її батьками (усиновлювачами) або опікуном чи іншою фізичною особою, на правових підставах здійснює виховання малолітньої особи, - якщо вони не доведуть, що шкода не є наслідком несумлінного здійснення або ухилення ними від здійснення виховання та нагляду за малолітньою особою.

2. Якщо малолітня особа завдала шкоди під час перебування під наглядом навчального закладу, закладу охорони здоров'я або іншого закладу, який зобов'язаний здійснювати нагляд за нею, а також під наглядом особи, яка здійснює нагляд за малолітньою особою на підставі договору, ці заклади та особа зобов'язані відшкодувати шкоду , якщо вони не доведуть, що шкоди було завдано не з їхньої вини.

3. Якщо малолітня особа перебувала в закладі, який за законом здійснює щодо неї функції опікуна, цей заклад зобов'язаний відшкодувати шкоду, заподіяну ним, якщо не доведе, що шкоди було завдано не з його вини.

4. Якщо малолітня особа завдала шкоди як з вини батьків (усиновлювачів) або піклувальника, так і з вини закладів або особи, що зобов'язані здійснювати нагляд за нею, батьки (усиновлювачі), опікун, такі заклади та особа зобов'язані відшкодувати шкоду у частці, визначена за домовленістю між ними або за рішенням суду.

5. Обов'язок осіб, визначених частиною першою цієї статті, відшкодувати шкоду, завдану малолітньою особою, не припиняється у разі досягнення нею повноліття. Після досягнення повноліття особа може бути зобов'язана судом частково або в повному обсязі відшкодувати шкоду, завдану нею у віці до чотирнадцяти років життю або здоров'ю потерпілого, якщо вона має достатні для цього кошти, а особи, визначені частиною першою цієї статті, є неплатоспроможними або померли.

У разі відсутності учня на уроках, батьки повинні:

- Попередити класного керівника про причини відсутності дитини;

- У разі відсутності за хворобою надати довідку від лікаря;

- У разі відсутності з інших причин, надати документ або письмову заяву, що підтверджують причини відсутності учня

Прийом до школи здійснюється на підставі:

- особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтва про народження;

- медичної довідки;

- документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 класу

Вибуття учнів здійснюється на підставі наступних документів:

- Особистої заяви батьків або осіб, що їх замінюють;

- Довідка від навчального закладу, до якого учень буде зарахований

 


ІНФОРМАЦІЯ БАТЬКАМ


Відповідно до листа МОН України від 30.01.2020   № 02.01-15/76 "Про інформування",розміщуємо на сайті ЗНВК №111 інформацію про:

​- запуск національної онлайн платформи з цифрової грамотності громадян (доступ за посиланням: http://osvita.diia.gov.ua);

- рекомендації батькам здобувачів освіти переглянути освітній серіал «Безпека дітей в інтернеті» 

https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey.


Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" за рахунок бюджетних коштів