Шкільна бібліотека

Положення про бібліотеку .docx
ПЛАН РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ НА 2023-2024.docx
Правила користування бібліотекою.docx

Якщо вчитель і батьки це крила дитини,що здіймають ії до успіху, то шкільний бібліотекар-це ноги,на які дитина стає щоб відштохнутися при взльоті.

Всім класом-в медіатеку

Цього тиждня учні перших і других класів приходили до медіатеки на ознайомчу

екскурсію.

Вони відкрили ії для себе і в захваті від нових можливостей.

Буктрейлер-сучасна форма реклами книги

Всі ми звикли до звичайного способу зацікавити книгою - книжкової виставки. Це коли книги красиво стоять на поличках. Але зараз з'являються все нові і нові форми роботи в бібліотеках. Спочатку це були віртуальні виставки, а тепер це буктрейлер.

З англійської book - це книга, trailer - тягач,причіп, призначений для перевезення вантажів. Дослівний переклад: тягнути книгу на причепі. А простіше кажучи, буктрейлер - це короткий відеоролик за мотивами книги, кліп по книзі. Основне його завдання-яскраво і образно розповісти про книгу, зацікавити, заінтригувати читача, спонукати до читання.

День українського козацтва, встановлений Указом Президента України в 1999 році, відзначається щорічно 14 жовтня – у день Покрови Пресвятої Богородиці.

Козацтво – це не лише суспільний стан з особливим способом життя, не лише самобутнє військове формування з тільки йому притаманним хитросплетінням дипломатичних відносин з близькими і далекими сусідами. Козацтво було неповторною моделлю суспільного розвитку з оригінальним соціально – політичним устроєм, своєрідним побутом, традиціями, етичними і правовими нормами, культурою, фольклором.

В цей день українці шанують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність.

В жовтні наше місто Запоріжжя відзначає декілька пам’ятних дат. 

З учнями 7 класу було проведено бесіду з нагоди 76-ї річниці звільнення Запоріжжя від нацистських загарбників та Дня захисника України.

Було підготовлено цікаві розповіді для учнів про наше місто, його історію та його мужніх Захисників.  

Буккросинг з’явився в 2001 році. Новий цікавий рух було створено американським IT-фахівцем Роном Хорнбекером. Його ідея полягала в тому, що людина, прочитавши книгу, залишила її («звільнила») у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб хтось інший, випадково зміг цю книгу знайти та прочитати. Той у свою чергу повинен повторити процес. Простежувалася «подорож» книги через спеціальні сайти в Інтернеті. Для початку Рон Хорнбекер залишив 20 книг з пояснювальними написами в холі свого готелю. За півроку на його сайті було вже близько 300 активних користувачів, які «відпускали» книжки і приводили нових учасників. 

Приблизно з 2006 року буккросинг з’явився і в Україні.  

Тож залишається приєднатись до цього руху й «випустити» «в обіг» хоча б одну книжку – може, вона потрапить саме до того, кому найбільше потрібна. Обмінятися улюбленими літературними творами можна, скориставшись «чарівною поличкою» на 3-му поверсі  у біблыотеці  школи.

Давайте разом робити світ бібліотекою!